Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 Ha! Tehniskā skate

Go down 
3 posters
AutorsZiņojums
tempra

tempra


Number of posts : 141
Join date : 26.07.11
Dzīvesvieta : Latvija

Ha! Tehniskā skate Empty
PostTēma: Ha! Tehniskā skate   Ha! Tehniskā skate Empty05.09.11 7:51

Paņēma mani TA priekšā! Smagā kāja izspieda bremžu trubas mugurāSmile Sesdien vedu 2.6kubus zāģmateriālu-brrr baisi iedomāties!!!!!!!!!!! affraid
Atpakaļ uz augšu Go down
Juris

Juris


Number of posts : 310
Join date : 28.07.11
Dzīvesvieta : Valdemārpils

Ha! Tehniskā skate Empty
PostTēma: Re: Ha! Tehniskā skate   Ha! Tehniskā skate Empty05.09.11 9:10

tempra rakstīja:
Paņēma mani TA priekšā! Smagā kāja izspieda bremžu trubas mugurāSmile Sesdien vedu 2.6kubus zāģmateriālu-brrr baisi iedomāties!!!!!!!!!!! affraid
Nomēri garumu un uz autobodi prom un kapara trubīnu caurās bleķenes vietā, lai nākamreiz labāk skrūvētos nigrolu uz vītnes un starp cauruli un skrūvi... un aiziet uz skati atpakaļ...
Es a' pagājušo nedēļ gāju uz dullo: rocenei trose stingra, vīruks atspēries ar divi roki vilka nesapratu vai gribēja labi sabremzēt vai noraut Evil or Very Mad tā ka nesanāca ne šis ne tas meta mieru un ielika 2 , 2 pak. darbene kreisā slinko(jāpieregulē) un 2 tuvajam masa pazudusi puskvēlē deg... Very Happy Very Happy Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
tempra

tempra


Number of posts : 141
Join date : 26.07.11
Dzīvesvieta : Latvija

Ha! Tehniskā skate Empty
PostTēma: Re: Ha! Tehniskā skate   Ha! Tehniskā skate Empty05.09.11 10:07

Juris rakstīja:
tempra rakstīja:
Paņēma mani TA priekšā! Smagā kāja izspieda bremžu trubas mugurāSmile Sesdien vedu 2.6kubus zāģmateriālu-brrr baisi iedomāties!!!!!!!!!!! affraid
Nomēri garumu un uz autobodi prom un kapara trubīnu caurās bleķenes vietā, lai nākamreiz labāk skrūvētos nigrolu uz vītnes un starp cauruli un skrūvi... un aiziet uz skati atpakaļ...
Es a' pagājušo nedēļ gāju uz dullo: rocenei trose stingra, vīruks atspēries ar divi roki vilka nesapratu vai gribēja labi sabremzēt vai noraut Evil or Very Mad tā ka nesanāca ne šis ne tas meta mieru un ielika 2 , 2 pak. darbene kreisā slinko(jāpieregulē) un 2 tuvajam masa pazudusi puskvēlē deg... Very Happy Very Happy Very Happy

Man vēl papildus pr.gultņi jāmaina, jo pie kustības mani elephant diski ķeras pie balstiem-1cm flancis tomēr nepaņēma visu uz sevi:) Lukturs viens blenž pa zemu un viena putekļu gumija priekšā pušu.
Būtu diegan apmierināts ar kopējo stāvokli, bet sakte jāiet no jauna geek Smile
Atpakaļ uz augšu Go down
Juris

Juris


Number of posts : 310
Join date : 28.07.11
Dzīvesvieta : Valdemārpils

Ha! Tehniskā skate Empty
PostTēma: Re: Ha! Tehniskā skate   Ha! Tehniskā skate Empty05.09.11 18:29

tempra rakstīja:
Juris rakstīja:
tempra rakstīja:
Paņēma mani TA priekšā! Smagā kāja izspieda bremžu trubas mugurāSmile Sesdien vedu 2.6kubus zāģmateriālu-brrr baisi iedomāties!!!!!!!!!!! affraid
Nomēri garumu un uz autobodi prom un kapara trubīnu caurās bleķenes vietā, lai nākamreiz labāk skrūvētos nigrolu uz vītnes un starp cauruli un skrūvi... un aiziet uz skati atpakaļ...
Es a' pagājušo nedēļ gāju uz dullo: rocenei trose stingra, vīruks atspēries ar divi roki vilka nesapratu vai gribēja labi sabremzēt vai noraut Evil or Very Mad tā ka nesanāca ne šis ne tas meta mieru un ielika 2 , 2 pak. darbene kreisā slinko(jāpieregulē) un 2 tuvajam masa pazudusi puskvēlē deg... Very Happy Very Happy Very Happy

Man vēl papildus pr.gultņi jāmaina, jo pie kustības mani elephant diski ķeras pie balstiem-1cm flancis tomēr nepaņēma visu uz sevi:) Lukturs viens blenž pa zemu un viena putekļu gumija priekšā pušu.
Būtu diegan apmierināts ar kopējo stāvokli, bet sakte jāiet no jauna geek Smile
Par gultņiem runājot man arī paskaļi tapēc sadomāju nopirkt parastā gultņu veikalā sāku ar priekšas gultņiem, vīruks lepni izvilka no plaukta mazais ~11,-ls lielais ~13,-ls ieklepojos un teicu ka paskatīšos vai kur citur nav kautkas līdzīgs.... Iegriezos vietējā autobodē "Talsu rats" rezultātā komplekts: lielais+mazais+blīvslēgs+kontr. skrūve+smērs viss kopā nepilni 11,-Ls !!! Uz vietas bija tikai viens komplekts pasūtīju arī otru un solīja pak komplektus arī ~16,-ls... Tā ka ja kādam vajag laižat uz Talsiem , vai varbūt ir dzirdēts kur lētāk...???
Atpakaļ uz augšu Go down
Deels

Deels


Number of posts : 61
Join date : 04.08.10
Age : 39
Dzīvesvieta : Rīga

Ha! Tehniskā skate Empty
PostTēma: Re: Ha! Tehniskā skate   Ha! Tehniskā skate Empty06.09.11 7:46

kad iešu savam skati ar būs jāmaina Abi pakaļējie gultņi un moška jau kāds priekšējas ar,, bet nu par to damāšu kad būs pienācis laiks. Smile Smile Smile
Atpakaļ uz augšu Go down
tempra

tempra


Number of posts : 141
Join date : 26.07.11
Dzīvesvieta : Latvija

Ha! Tehniskā skate Empty
PostTēma: Re: Ha! Tehniskā skate   Ha! Tehniskā skate Empty06.09.11 8:10

Nu, tad tā! Kopējā tāme 234ripas un uzlīme logāSmile
Nomainīju riteņus uz tradicionālajiem 14. Apakšā nomainīta gandrīz visa bremžu sistēma(trubas , šļaukas, cilindri trumuļos), jauna putekļu gumija un viss bumbās!!!
Turpinācies cīņa ar caurumiem:)
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Ha! Tehniskā skate Empty
PostTēma: Re: Ha! Tehniskā skate   Ha! Tehniskā skate Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Ha! Tehniskā skate
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Tehniska rakstura diskusijas-
Pāriet uz: