Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 Aizmugurējais miglinieks!

Go down 
+7
Imants
fiksais
Juris
ELL
kunkuls
Ģirts
tempra
11 posters
AutorsZiņojums
tempra

tempra


Number of posts : 141
Join date : 26.07.11
Dzīvesvieta : Latvija

Aizmugurējais miglinieks! Empty
PostTēma: Aizmugurējais miglinieks!   Aizmugurējais miglinieks! Empty21.08.11 16:18

Eu, atgādiniet aizmāršīgajai makslinieka dvēselei:) Man tūliņ skate bet vai manam bērītim tie miglinieki vispār ir paredzēti!? Rolling Eyes Bilddē redzamā poga izmantota salona apgaismojumam un zem paneļa nekadus galus neatradu.Aizmugurējais miglinieks! Jqrdzb0azldcw65g3bh


Pēdējo reizi labojis tempra 21.08.11 17:01; labots 5 reizes
Atpakaļ uz augšu Go down
Ģirts

Ģirts


Number of posts : 323
Join date : 19.07.11
Age : 54
Dzīvesvieta : latvia,riga

Aizmugurējais miglinieks! Empty
PostTēma: Re: Aizmugurējais miglinieks!   Aizmugurējais miglinieks! Empty21.08.11 16:21

cik man zinaams,ir vajadziigi.
Atpakaļ uz augšu Go down
kunkuls




Number of posts : 71
Join date : 01.03.11

Aizmugurējais miglinieks! Empty
PostTēma: 13   Aizmugurējais miglinieks! Empty21.08.11 17:07

n u apsties vai tai augšējai pogai nav 3 pozīcijas. kreisā - izslēgs, vidējā - prieksejie migl. , labā pakaļas + priekšas miglinieki. vismaz man tā ir Smile
Atpakaļ uz augšu Go down
tempra

tempra


Number of posts : 141
Join date : 26.07.11
Dzīvesvieta : Latvija

Aizmugurējais miglinieks! Empty
PostTēma: Re: Aizmugurējais miglinieks!   Aizmugurējais miglinieks! Empty21.08.11 18:03

kunkuls rakstīja:
n u apsties vai tai augšējai pogai nav 3 pozīcijas. kreisā - izslēgs, vidējā - prieksejie migl. , labā pakaļas + priekšas miglinieki. vismaz man tā ir Smile
Normāli tā vajadzētu būt, bet kā jau minēju tur pieslegts salona apgaismojums-divas pasažieru salona lampas. Tiko uzšķērdu visu paneli-nekādu citu vadu saišķi neatradu:(
Atpakaļ uz augšu Go down
ELL

ELL


Number of posts : 188
Join date : 25.08.10
Age : 46
Dzīvesvieta : Titurga

Aizmugurējais miglinieks! Empty
PostTēma: Re: Aizmugurējais miglinieks!   Aizmugurējais miglinieks! Empty21.08.11 18:11

Apskaties aizm.kr.lukturi vai maz ir paredzeets migliniekiem kontakts un vai tur ir tie bijussi
Atpakaļ uz augšu Go down
Juris

Juris


Number of posts : 310
Join date : 28.07.11
Dzīvesvieta : Valdemārpils

Aizmugurējais miglinieks! Empty
PostTēma: Re: Aizmugurējais miglinieks!   Aizmugurējais miglinieks! Empty21.08.11 18:13

Ir jābūt ,pat manam 81 gada tiek prasīts un ir ,,, Arrow Skaties kerisajā lukturī spuldze zem atpakaļgaitas un tad velc līdz vadu saišķim priekšā zem paneļa kas pienāk no aizmugures, tad vismaz vada galam vajadzētu atrasties...
Atpakaļ uz augšu Go down
tempra

tempra


Number of posts : 141
Join date : 26.07.11
Dzīvesvieta : Latvija

Aizmugurējais miglinieks! Empty
PostTēma: Re: Aizmugurējais miglinieks!   Aizmugurējais miglinieks! Empty21.08.11 18:26

Juris rakstīja:
Ir jābūt ,pat manam 81 gada tiek prasīts un ir ,,, Arrow Skaties kerisajā lukturī spuldze zem atpakaļgaitas un tad velc līdz vadu saišķim priekšā zem paneļa kas pienāk no aizmugures, tad vismaz vada galam vajadzētu atrasties...
ou jē, nu būs ko ņemties:)Nja, ko iepriekšējais tur saķīmiķojis:)
Atpakaļ uz augšu Go down
fiksais

fiksais


Number of posts : 753
Join date : 18.07.11
Age : 53
Dzīvesvieta : Priekule

Aizmugurējais miglinieks! Empty
PostTēma: Re: Aizmugurējais miglinieks!   Aizmugurējais miglinieks! Empty21.08.11 18:30

Juris rakstīja:
Ir jābūt ,pat manam 81 gada tiek prasīts un ir ,,, Arrow Skaties kerisajā lukturī spuldze zem atpakaļgaitas un tad velc līdz vadu saišķim priekšā zem paneļa kas pienāk no aizmugures, tad vismaz vada galam vajadzētu atrasties...
Nepiekrītu, man 1990. gada transportierim nav ne priekšā, ne aizmugurē miglinieku, slēdzi esmu ielicis pats, bet uz apskati vīriņs pagrozīja galvu un neko neteica (nav jau arī pašu lampiņu...)
Atpakaļ uz augšu Go down
tempra

tempra


Number of posts : 141
Join date : 26.07.11
Dzīvesvieta : Latvija

Aizmugurējais miglinieks! Empty
PostTēma: Re: Aizmugurējais miglinieks!   Aizmugurējais miglinieks! Empty21.08.11 18:36

fiksais rakstīja:
Juris rakstīja:
Ir jābūt ,pat manam 81 gada tiek prasīts un ir ,,, Arrow Skaties kerisajā lukturī spuldze zem atpakaļgaitas un tad velc līdz vadu saišķim priekšā zem paneļa kas pienāk no aizmugures, tad vismaz vada galam vajadzētu atrasties...
Nepiekrītu, man 1990. gada transportierim nav ne priekšā, ne aizmugurē miglinieku, slēdzi esmu ielicis pats, bet uz apskati vīriņs pagrozīja galvu un neko neteica (nav jau arī pašu lampiņu...)
oki! sākšu ar aizmugurējā luktura apskati:)
Atpakaļ uz augšu Go down
Imants
Admin
Imants


Number of posts : 776
Join date : 27.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : jekabpils

Aizmugurējais miglinieks! Empty
PostTēma: Re: Aizmugurējais miglinieks!   Aizmugurējais miglinieks! Empty21.08.11 18:39

Pat manām karavellām 84 bija bet 88 nebija.Fričiem kāda maiņa tāda komplektācija, affraid affraid affraid affraid
Atpakaļ uz augšu Go down
fiksais

fiksais


Number of posts : 753
Join date : 18.07.11
Age : 53
Dzīvesvieta : Priekule

Aizmugurējais miglinieks! Empty
PostTēma: Re: Aizmugurējais miglinieks!   Aizmugurējais miglinieks! Empty21.08.11 18:43

vulf rakstīja:
Pat manām karavellām 84 bija bet 88 nebija.Fričiem kāda maiņa tāda komplektācija, affraid affraid affraid affraid
Tā viņš bija, ko tur padarīsi...
Paskaties pašas lampas (lukturos spuldzītes...), ja ir, tad jātaisa miglenieki, bet ja nav, tad nav ko satraukties...
Atpakaļ uz augšu Go down
tempra

tempra


Number of posts : 141
Join date : 26.07.11
Dzīvesvieta : Latvija

Aizmugurējais miglinieks! Empty
PostTēma: Re: Aizmugurējais miglinieks!   Aizmugurējais miglinieks! Empty21.08.11 18:44

vulf rakstīja:
Pat manām karavellām 84 bija bet 88 nebija.Fričiem kāda maiņa tāda komplektācija, affraid affraid affraid affraid
tad jau jādodas uz skati un jātaisa lielas acis:))) Kaut man no Jelgavas CSDD reāls respekts radies:) Lai VW guru ar mani:)
Atpakaļ uz augšu Go down
Imants
Admin
Imants


Number of posts : 776
Join date : 27.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : jekabpils

Aizmugurējais miglinieks! Empty
PostTēma: Re: Aizmugurējais miglinieks!   Aizmugurējais miglinieks! Empty21.08.11 19:17

Neatceros kuram busam nebiju pats tos migliniekus pievienojis ,bet vienam ejot skati lika skrūvēt ārā pakaļējo lukturi,Kad džeki pārliecinājās kad lampas vietiņā nau kontakts tas iekšējais tad tik ķērās pie iemīļotās kratīšanas. Laikam nau obligāsts ja friči noslaistījušies. affraid affraid affraid
Atpakaļ uz augšu Go down
RobertsK

RobertsK


Number of posts : 489
Join date : 21.04.11
Age : 43
Dzīvesvieta : Salacgrīva ir spēks

Aizmugurējais miglinieks! Empty
PostTēma: Re: Aizmugurējais miglinieks!   Aizmugurējais miglinieks! Empty21.08.11 20:34

Manam 88 gada transportierim ar nebija miglenieks un pat nebija lampas kontakts. Miera labad es notriecu atsevišķu vadu un sakārtoju lai nan tas miglenieks deg . Vieglāk ir sakārtot nekā pierādīt ka mans modelis ir īpašais bez miglenieka!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.sttechnics.lv
tempra

tempra


Number of posts : 141
Join date : 26.07.11
Dzīvesvieta : Latvija

Aizmugurējais miglinieks! Empty
PostTēma: Re: Aizmugurējais miglinieks!   Aizmugurējais miglinieks! Empty07.09.11 6:52

Tā kā skatē dabuju3, tad gāju divreiz un abas reizes kad nonācām līdz migliniekam ar lepnumu paziņoju ka tāda nav:) Nebij ne jautājumu , ne pieturas punktu-tā ka vis super!
Atpakaļ uz augšu Go down
zeibis

zeibis


Number of posts : 51
Join date : 05.09.11
Age : 45
Dzīvesvieta : Rīga

Aizmugurējais miglinieks! Empty
PostTēma: Re: Aizmugurējais miglinieks!   Aizmugurējais miglinieks! Empty07.09.11 7:31

Pakaļējā migla obligāta no 2001 gada.
Atpakaļ uz augšu Go down
tempra

tempra


Number of posts : 141
Join date : 26.07.11
Dzīvesvieta : Latvija

Aizmugurējais miglinieks! Empty
PostTēma: Re: Aizmugurējais miglinieks!   Aizmugurējais miglinieks! Empty07.09.11 7:33

zeibis rakstīja:
Pakaļējā migla obligāta no 2001 gada.
Nu, re!
Atpakaļ uz augšu Go down
JurisZe

JurisZe


Number of posts : 174
Join date : 22.03.11
Age : 41
Dzīvesvieta : Jelgava

Aizmugurējais miglinieks! Empty
PostTēma: Re: Aizmugurējais miglinieks!   Aizmugurējais miglinieks! Empty04.10.11 21:00

Manam busam arī nav, pat lukturī nepieiet vadiņi uz to vietu. Slēdzis gan ir uz paneļa un pat iedegas mazā lapiņa to ieslēdzot. Uz piekabes štekeri arī neiet vads.
TA pat nejautā ieslēgt, jau reizes 6as būts.

J
Atpakaļ uz augšu Go down
Deels

Deels


Number of posts : 61
Join date : 04.08.10
Age : 39
Dzīvesvieta : Rīga

Aizmugurējais miglinieks! Empty
PostTēma: Re: Aizmugurējais miglinieks!   Aizmugurējais miglinieks! Empty05.10.11 9:09

nu nez man ar ( ne saistībā ar VW) ir bijis tā ka saku ka nav un mani izlaiž cauri
domāju tas kā jau katrā tehniskajā skatē atkarīgs no garstāvokļa Very Happy Very Happy Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Aizmugurējais miglinieks! Empty
PostTēma: Re: Aizmugurējais miglinieks!   Aizmugurējais miglinieks! Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Aizmugurējais miglinieks!
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» Aizmugurējais sēdeklis
» Aizmugurējais sēdeklis
» Aizmugurējais vāks
» Multivan aizmugurējais sēdeklis
» aizmugurējais bremžu loku flancis

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Tehniska rakstura diskusijas-
Pāriet uz: